Select Page
UAB „Bateris”

Apie mus

Ukmergės g. 369A, Vilnius
+370 5 233 9591
bateris@bateris.lt
}
I-V 9.00 - 17.00 val.

Veikla

 

UAB „Bateris” įsteigta 2001 metais. Įmonės pagrindinė veikla – išeikvotų švino, nikelio-kadmio akumuliatorių, kitų baterijų supirkimas ir perdirbimas. Taip pat, įmonė superka bei perdirba švino laužą ir plastiko atliekas.

Dirbame visoje Lietuvoje, turime padalinius Vilniaus, Šiaulių ir Panevėžio RAAD kontroliuojamose teritorijose. Taip pat, eksportuojame bei importuojame žaliavas iš užsienio šalių. Mūsų užsienio partneriai yra iš Vokietijos, Čekijos, Estijos, Lenkijos, Latvijos, Didžiosios Britanijos ir Azijos šalių.

Įmonės padaliniai yra įregistruoti į atliekas tvarkančių įmonių registrą (ATĮR). Duomenis rasite internetinėje svetainėje adresu: https://atvr.am.lt. Registre yra išvardytos surenkamos ir tvarkomos atliekos, jų kodai, tvarkymo būdai.

UAB „Bateris“ turi Valstybinės aplinkos apsaugos inspekcijos (dabar – Aplinkos apsaugos agentūra) išduotą Pavojingų atliekų tvarkymo licenciją Nr. 000020.
Išduodame Pažymas kurios atleidžia įmones nuo mokesčio už aplinkos taršą apmokestinamųjų gaminių atliekoms.

Įmonėje yra įdiegta kokybės ir aplinkos apsaugos vadybos sistemos pagal tarptautinių standartų ISO 9001:2015 ir ISO 14001:2015 reikalavimus.

UAB „Bateris”

Taip pat aktuali informacija

Kokybės politika
Produkcija
ES projektas